ZHP Hufiec Poznań Jeżyce

Zbiórki 26.06 i 03.07 [aktualizacja]


Czuwaj!

W najbliższy piątek, 26 czerwca zbiórka drużyny odbędzie się tak samo, jak w ubiegłym tygodniu – w terenie, w godzinach 18 – 20. Spotkamy się ponownie na parkingu przy Szkole Da Vinci na Golęcinie, w strojach polowych (i przeciwdeszczowych, bo znowu niestety może popadywać) z beretami. Prosimy także zabrać własne długopisy. Stosować będziemy te same środki ostrożności, co ostatnio – przede wszystkim unikanie bezpośredniego kontaktu podczas zajęć. Przypominamy o Oświadczeniach Rodziców (niestety narzucona odgórnie procedura jest taka, że nawet osoby, które dostarczyły je już poprzednio, muszą to zrobić ponownie). Można je przynieść wydrukowane na zbiórkę lub przed zbiórką wysłać zeskanowane na adres e-mail: gapinski.grzegorz@zhp.net.pl . Prosimy też zerknąć na stronę w piątek przed zbiórką – gdyby bardzo mocno padało i nie było nadziei na poprawę, możemy odwołać zbiórkę.

AKTUALIZACJA pogodowa (26.06):Prognozy niestety się pogorszyły i grożą drugą burzą, dlatego zmuszeni jesteśmy odwołać dzisiejszą (26.06) zbiórkę 🙁

W kolejny piątek, 03 lipca, mimo wakacyjnej już pory, także odbędzie się zbiórka, ostatnia przed letnimi półkoloniami. Spotkamy się o godz. 18 przed naszą harcówką na Forcie Va, tym razem w mundurach. Głównym elementem programu będzie ognisko. Ponadto, będziemy wtedy rozdawać karty kwalifikacyjne na półkolonie do podpisania przez rodziców. Gdyby ktoś był już “wyjechany” i nie mógł wtedy odebrać karty, prosimy o informację.

Do zobaczenia!