ZHP Hufiec Poznań Jeżyce

Harmonogram na październik 2019


Czuwaj!

Bijemy się w piersi za brak informacji na stronie o poprzedniej zbiórce, a w ramach rekompensaty wrzucamy „harcerski rozkład jazdy” do końca października.

W najbliższy piątek, 11.10, nie odbywa się standardowa zbiórka drużyny. Zamiast tego, poszczególne zastępy spotykają się we własnym gronie. Szczegółów zbiórki należy szukać u swojego zastępowego.

W kolejny piątek, 18.10, odbędzie się normalna zbiórka drużyny w harcówce na Forcie Va przy ul. Lechickiej, w godz. 18:00 – 19:50.

W niedzielę, 20.10 okazja do dodatkowej aktywności – spotkanie integracyjne z członkami innych drużyn starszoharcerskich z naszego hufca, odbywające się w ośrodku harcerskim w Kiekrzu. Zbiórka pod Domem Harcerza przy ul. Widnej 3 o godz. 8:15. Zabieramy legitymacje szkolne (i karty PEKA/bilety w przypadku osób nieuprawnionych do darmowych przejazdów komunikacją miejską). W programie między innymi ognisko z kiełbaskami. Powrót pod Dom Harcerza o godz. 17:30. Koszt: 5 zł, płatne na zbiórce 18.10.

W piątek, 25.10 (a właściwie w nocy z 25 na 26.10) w ramach zbiórki w Domu Harcerza przy ul. Widnej 3 odbywać się będzie nasza tradycyjna dragonowa noc filmowa. Start w piątek o godz. 19:00, zakończenie w sobotę o godz. 9:00. Przychodzimy w mundurach, bo zaczniemy od apelu, później będzie można przebrać się w coś wygodniejszego. Zabieramy śpiwory (materace są na miejscu) oraz jedzonko i picie do przegryzania podczas filmów (każdy dla siebie). Impreza jest darmowa. Wzór zgody rodziców tutaj.

W piątek 01.11 z racji na uroczystość Wszystkich Świętych zbiórka nie odbywa się.

Do zobaczenia!