ZHP Hufiec Poznań Jeżyce

Akcja Wuefowe Wyzwanie


Czuwaj!


Każdy z nas przez ostatnie dwa miesiące mógł trochę “zardzewieć”. Dlatego w ramach dzisiejszejgo dnia zbiórkowego rozpoczynamy akcję “Wuefowe Wyzwanie”, która pomoże nam się trochę rozruszać  Zasady są proste:

    1. Ktoś, kto zostanie nominowany, ma 48 godzin, by nagrać filmik, na którym wykonuje dwa ćwiczenia.
    2. Jedno ćwiczenie musi być jednym z dwóch ćwiczeń, które wykonywała osoba, która nas nominowała. Drugie wybieramy dowolnie – ale nie mogą to być najprostsze ćwiczenia rozgrzewkowe (czyli krążenia ramion w przód/tył/bok, a także np. krążenia stawu skokowego czy krążenia głowy nie liczą się jako samodzielne ćwiczenie  )
    3. Każde ćwiczenie powinno się składać z dwudziestu powtórzeń (chyba, że ktoś umie coś super, jak np. zrobić pełen szpagat – wtedy nie trzeba tego robić dwadzieścia razy  ). Pamiętajcie, żeby obowiązkowo przed ćwiczeniami najpierw się rozgrzać!
    4. Po nagraniu ćwiczeń, filmik wysyłamy na mejla: gapinski.grzegorz@zhp.net.pl albo wrzucamy bezpośrednio na grupę na Facebooku. Filmiki docelowo trafią tylko na wewnętzną (prywatną, nie publiczną) grupę na Facebooku – nie będą bez zgody osoby zainteresowanej wykorzystywane do celów promocyjnych.
    5. Wysyłając filmik, zyskujemy prawo, by nominować trzy kolejne osoby. Nie mogą to być osoby, które już nagrały filmik, ani takie, o których wiemy, że już zostały nominowane. Jak najbardziej można nominować osoby bezfejsbukowe, ale należy wtedy poinformować o tym taką osobę bezpośrednio lub przez zastępowego, wysyłając jej jednocześnie swój filmik. Tak, można też nominować kogoś z kadry


Dodatkowo, jeżeli w akcję zaangażuje się więcej niż połowa drużyny (czyli jeśli co najmniej 14 osób, nie licząc kadry, nakręci filmiki), cała kadra będzie musiała wykonać dodatkowe zadanie specjalne – więc warto się starać. Pierwsze nominacje pojawią się jeszcze dziś.